Aktualności

 • Międzyszkolny konkurs kolęd i pastorałek - wyniki konkursu

  Z wielką radością chcemy podzielić się bardzo wysokimi osiągnięciami naszych druhów, którzy 28 stycznia 2021 roku brali udział w XII Międzyszkolnym Konkursie Kolęd, Pastorałek i Pieśni Zimowych „O Gwiazdo Betlejemska” zorganizowanym przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. ks. J. Twardowskiego w Konarzewie oraz Stowarzyszenie Motylek na Rzecz Dzieci Specjalnej Troski w Konarzewie. W tym roku w związku z nadal trwającą sytuacją epidemiologiczną SARS-CoV-2 konkurs przyjął formułę online. Do konkursu zgłosili się uczestnicy z 12 placówek specjalnych z regionu południowej Wielkopolski w tym nasi druhowie, którzy rywalizowali w dwóch z trzech kategorii.

  czytaj dalej
 • Spotkanie z SKO 2021-02-25

  25 lutego 2021 roku w naszej szkole odbyło się cykliczne Spotkanie z SKO. Uczniowie klas I-III uczestniczyli w lekcji, podczas której poznawali wartość pieniądza i jego znaczenie w życiu.

  czytaj dalej
 • Czyściochowa akademia 2021-02-18

  Uczniowie klas I-III ZSS w Jarocinie przystąpili do programu "Czyściochowa akademia" prowadzonego przez sieć sklepów ROSSMANN, w ramach którego dzieci utrwalają zasady dbania o higienę ciała, jamy ustnej oraz poznają sposoby budowania odporności organizmu.

  czytaj dalej
 • Funkcjonowanie szkoły od 15.02.2021 r.

  Komunikat dyrektora

  Informuję, że od 15.02.2021 r. do 26.02.2021 r. uczniowie klas IV -VIII szkoły podstawowej oraz młodzież klas I-III szkoły przysposabiającej do pracy nadal pracują w trybie zdalnym.

  czytaj dalej
 • Ptaki zimą 2020-02-08

  8 lutego 2021 roku w ZSS w Jarocinie odbyło się spotkanie autorskie z Reginą Gruchalską a jego tematem były ,,Ptaki
  zimą’’.

  czytaj dalej
 • Warsztaty Dnia Bezpiecznego Internetu 2020-02-09

  W tym roku warsztaty Dnia Bezpiecznego Internetu ze względu na pandemię odbyły się w całości na platformie Teams.

  Zagadnienia krążyły wokół tematyki sieci i pytania czym jest Internet oraz poznania 9 zasad bezpieczeństwa w sieci.

  czytaj dalej