Aktualności

 • Komunikat Dyrektora - Funkcjonowanie szkoły od 01.02.2020 r. do 12.02.2021 r.

  Komunikat dyrektora
  Informuję, że od 01.02.2021 r. uczniowie klas IV -VIII szkoły podstawowej oraz młodzież klas I-III szkoły przysposabiającej do pracy nadal pracują w trybie zdalnym.

  Dla uczniów klas VIII Szkoły Podstawowej dla uczniów z niepełnosprawności intelektualną w stopniu lekkim będą zorganizowane konsultacje, o szczegółach poinformują wychowawcy klas.

  czytaj dalej
 • Balik karnawałowy 2021-01-28

  28. 01. 2021 roku uczniowie klas I-III L i A3 uczestniczyli w balu karnawałowym. Największą frajdą dla dzieci było przebranie się w wymarzony strój karnawałowy i pomalowanie twarzy. Zrobiło się wesoło i kolorowo.

  czytaj dalej
 • Piękny świat wokół nas. Realizacja projektu

  „Piękny świat wokół nas” projekt realizowany przez Stowarzyszenie „Tacy Sami”, działające przy naszej szkole zakładał modernizację terenu wokół budynku, aby stworzyć miejsce wy-poczynku i rekreacji dla uczniów.
  Uzyskaliśmy ponad 25 tysięcy dofinansowania z Fundacji BGK w ramach programu „Moja Mała Ojczyzna”.

  czytaj dalej
 • Funkcjonowanie szkoły od 18.01.2021 r.

  Komunikat dyrektora
  Informuję, że od 18.01.2021 r. uczniowie klas IV -VIII szkoły podstawowej oraz młodzież klas I-III szkoły przysposabiającej do pracy nadal pracują w trybie zdalnym.

  czytaj dalej
 • Życzenia świąteczne

  Szanowni Państwo
  Mimo, że za oknem świat mówi, że to będą jakieś inne święta, mimo, że wokół nas choroba, mimo trudności jakie napotykamy to jednak One będą. Bo Jezus rodzi się w nas . Tam jest jego dom i tam pozwólmy mu zamieszkać. Wtedy te Święta będą prawdziwe.

  czytaj dalej
 • Warsztaty piernikowe (online) dla uczniów szkoły przysposabiającej do pracy - grudzień 2020

  Tegoroczne warsztaty piernikowe dla uczniów klas szkoły przysposabiającej do pracy odbyły się bardzo nietypowo, bo u każdego ucznia w domu. Nie było wspólnego śpiewania kolęd, żartów i śmiechów, czasu spędzanego z innymi uczniami, ale było za to coś innego – podtrzymywanie tradycji świątecznych i wspólne spędzanie wspaniałego czasu z rodzicami i innymi domownikami.

  czytaj dalej
 • III Wojewódzki Konkurs Wiedzy Patriotycznej 2020-12

  W grudniu 2020 roku rozstrzygnięty został III Wojewódzki Konkurs Wiedzy Patriotycznej.

  W tym roku ze względu na sytuację konkurs odbył się w pełni online. Uczniowie w jego ramach przygotowywali przy wsparciu opiekunów prezentację wybranego lokalnego bohatera związanego z Powstaniem Wielkopolskim.

  czytaj dalej
 • Świąteczne paczki od Lions Club Jarocin 2020-12-14

  Mimo iż, w tym roku nie mogliśmy spotkać się na przedstawieniu bożonarodzeniowym, Mikołaj pamiętał o uczniach Zespołu Szkół Specjalnych. Jak co roku, Lions Club Jarocin ufundował wszystkim dzieciom i młodzieży świąteczne paczki.

  czytaj dalej