Aktualności

 • HarcFestiwal 2022-11-05

  W minioną sobotę, 5 listopada w Jarocińskim Ośrodku Kultury odbył się „HarcFestiwal 2022”, podczas którego zaprezentowali swoje umiejętności harcerze z 56 WDH NS „Jagódki” oraz harcerze i zuchy innych drużyn Hufca jarocińskiego. W tegorocznej edycji festiwalu towarzyszyła piosenka bieszczadzka.

  czytaj dalej
 • XIX Regionalny Dzień Treningowy Programu Treningu Aktywności Motorycznej Olimpiad Specjalnych 2022-10-28

  28.10.2022 r. Klub Olimpiad Specjalnych „Olimpijczyk” działający przy Zespole Szkół Specjalnych im. UNICEF w Jarocinie wziął udział w XIX Regionalnym Dniu Treningowym Programu Treningu Aktywności Motorycznej Olimpiad Specjalnych. Zawody odbyły się w klubie i organizowane były w ramach kalendarza imprez sportowych przygotowanego przez Oddział Regionalny Olimpiady Specjalne Polska Wielkopolskie Konin.

  czytaj dalej
 • Szkoła pamięta 2022-10-27

  27 października uczniowie naszej szkoły udali się na cmentarz w ramach akcji „Szkoła Pamięta”, gdzie złożyli kwiaty oraz znicze na grobach bohaterów: Powstania Wielkopolskiego, walk o ojczyznę w latach 1919-1921, żołnierzy poległych w II Wojnie Światowej i w wojnie w Afganistanie.

  czytaj dalej
 • Praktyki wspomagane stolarstwo 2022-10-26

  W środę 26 października 2022 r. kolejna grupa uczniów, tym razem z klas: 3C PP i 3D PP uczestniczyła w praktykach wspomaganych z zakresu stolarstwa. Zajęcia odbyły się w warsztacie Pana Ryszarda Włocha.

  czytaj dalej
 • Wielkopolska Szkoła Roku 2022-10-21

  21 października 2022r. w Sali Ziemi MTP w Poznaniu odbyła się Gala wręczenia nagród i wyróżnień w konkursach o tytuły „Wielkopolska Szkoła Roku” oraz „Wielkopolski Nauczyciel Roku”, zorganizowana przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego.

  czytaj dalej
 • Ptaszanie

  Nadeszła już jesień. To pora w której fauna i flora przygotowują się do nadejścia zimy. Nasi uczniowie podczas zajęć z panią Reginą Gruchalską dowiedzieli się mnóstwa ciekawostek o drzewach i zwierzętach szykujących się do najzimniejszej pory roku.

  czytaj dalej