Aktualności

 • VIII Wojewódzki Konkurs Taneczny pt. „Rozwiń talent 2020” 2020-12-02

  Już po raz VIII nasza szkoła zorganizowała Wojewódzki Konkurs Taneczny „Rozwiń talent 2020”.

  Była to wyjątkowa edycja konkursu ponieważ z powodu panującej pandemii i wielu obostrzeń nie mogła się odbyć w formie stacjonarnej jak dotychczas. Na szczęście organizatorzy się nie poddali i dostosowali regulamin tak aby uczestnicy w bezpieczny sposób mogli się zaprezentować i pokazać swój taneczny talent.

  czytaj dalej
 • Komunikat Dyrektora - Funkcjonowanie szkoły od 30.11.2020 r. do 03.01.2021 r.

  Od 30 listopada 2020 r. do 3 stycznia 2021 r. zawieszone zostają zajęcia stacjonarne dla uczniów:
  - klas I-VIII Szkoły Podstawowej,
  - klas I-III Szkoły Przysposabiającej do Pracy,
  - oddziałów Zespołów Rewalidacyjno – Wychowawczych.
  Uczniowie wyżej wymienionych klas i oddziałów odbywają naukę w systemie pracy zdalnej.
  Uczestnicy zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka realizują zajęcia stacjonarnie po wyrażeniu pisemnej zgody przez rodzica.
  Dyrektor Grzegorz Maćkowiak

  czytaj dalej
 • Dzień Misia kl. I-III A 2020-11-25

  25 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Misia. W wesołej zabawie uczestniczyli najmłodsi uczniowie, których przywitały na sali głośne odgłosy niedźwiedzia.

  czytaj dalej
 • Warsztaty archeologiczne Ukryte dziedzictwo 2020-11-23

  23.11.2020 w ramach warsztatów archeologicznych „Ukryte Dziedzictwo” Co kryje polska ziemie? odbyły się dla uczniów klasy 8a i 8b zajęcia warsztatowe z archeologii, w trakcie których uczniowie poznali pracę archeologa i aktywnie uczestniczyli w rozwiązywaniu przygotowanych przez twórców projektu kart pracy i zadań stworzonych przez nauczyciela.

  czytaj dalej
 • Warszaty Decupage 2020-11-21

  21 listopada 2020 roku Maria Kubicka – Główny, Joanna Kalinowska oraz Beata Hendler uczestniczyły w szkoleniu warsztatowym pt.: „Decouapage – transfer i mixmadia”.

  czytaj dalej
 • Szkoła Pamięta

  W ramach akcji MEiN "Szkoła Pamięta" uczniowie wykonali prace plastyczne w dwóch kategoriach : "Pamięci" - przedstawiamy poniżej kolaż wyróżnionych prac uczniów oraz "Pamięci o lokalnych bohaterach" - zdjęcie wyróżnionej pracy Maksymiliana Łaciaka o generale Stanisławie Taczaku.

  czytaj dalej
 • Śmieciom STOP

  W tym roku przedstawiciele społeczności uczniowskiej kolejny raz włączyli się do konkursu proekologicznego „Śmieciom Stop”. Konkurs ogłoszony został przez Starostwo Powiatowe w Jarocinie.

  czytaj dalej
 • Komunikat Dyrektora

  Informuję, że od 9.11.200 r. do 29.11.2020 r. uczniowie klas IV -VIII szkoły podstawowej oraz młodzież klas I-III szkoły przysposabiającej do pracy nadal pracują w trybie zdalnym.

  Do 20.11 br. w trybie zdalnym pracują także uczniowie klas:
  - A1
  - A3
  - I-III a

  czytaj dalej