Aktualności

 • Rajd Granica 2022-09-8/11

  W dniach 8-11 września 2022 roku reprezentacja 56 WDH NS Jagódki w składzie: Piotr Graliński, Gabriela Szymczak, Eryk Skowroński, Natalia Pisarczyk, Filip Szymczak, Zuzanna Krzus, Weronika Krawczak-Twardowska, Adrian Wajnert oraz nasi absolwenci: Monika Grześkowiak i Jakub Marcinkowski z ramienia Hufca ZHP Jarocin wzięli udział w XXX Ogólnopolskim RAJDZIE GRANICA 2022 w Szklarskiej Porębie.

  Organizatorami harcerskiej, górskiej wyprawy byli: Związek Harcerstwa Polskiego Chorągiew Dolnośląska im. hm. Stefana Mirowskiego; Hufce ZHP: Kamienna Góra, Karkonoski, Lubin, Świdnica, Ziemi Dzierżoniowskiej, Wrocław Północ, Wrocław Wschód, Referat Nieprzetartego Szlaku ZHP Chorągwi Dolnośląskiej oraz Hufiec ZHP Jarocin.

  czytaj dalej
 • Zbiórka elektrośmieci

  Drodzy uczniowie i rodzice !!!

  Nasza szkoła przystąpiła do projektu “Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”.
  Celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży, oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe zagospodarowanie odpadami.

  czytaj dalej
 • XII Letnie Ogólnopolskie Igrzyska Olimpiad Specjalnych 2022-07-04/07

  W Kielcach w dniach 04 - 07.07.2022 r. odbyły się XII Letnie Ogólnopolski Igrzyska Olimpiad Specjalnych w lekkiej atletyce, koszykówce i w badmintonie. W zawodach startowali zawodnicy z 16 oddziałów regionalnych z całej Polski. Wśród nich znaleźli się zawodnicy Oddziału Regionalnego Wielkopolskie - Konin, który reprezentowali m.in. uczniowie naszej szkoły.

  czytaj dalej
 • Zlot Chorągwi Wielkopolskiej „Źródło” 2022-06-16/19

  W dniach 16-19 czerwca 2022 r. reprezentacja 56 WDH NS „Jagódki” uczestniczyła w Zlocie Chorągwi Wielkopolskiej w Poznaniu, z okazji 110 lat harcerstwa w Wielkopolsce. Po zakwaterowaniu poznawaliśmy teren Scout Camp, integrowaliśmy się z innymi harcerzami. Wieczorem odbyła się oficjalna ceremonia otwarcia, podczas której obejrzeliśmy widowisko plenerowe „Źródło- podróż przez cztery żywioły”.

  czytaj dalej
 • Bezpieczne wakacje. Ratujemy i uczymy ratować

  Zbliżają się wakacje i każdy podczas ich trwania chciałby czuć się bezpiecznie. W tym też celu koordynatorka programu ,,Ratujemy i Uczymy Ratować’’ Regina Gruchalska przeprowadzała szkolenia wszystkich chętnych uczniów z ZSS w Jarocinie.

  czytaj dalej
 • WF z AWF „Aktywny powrót do szkoły” 2022-06-15

  Od 09.03 – 15.06.2022 r. w szkole realizowano drugą część programu WF z AWF „Aktywny powrót do szkoły”. Głównym celem projektu było wdrożenie dodatkowych zajęć sportowych dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, które umożliwią poprawę kondycji fizycznej po okresie hipokinezji oraz izolacji społecznej.

  czytaj dalej