Aktualności

 • Dobrze Cię widzieć 2019-04-01

  01.04.2018 roku w naszej szkole została przeprowadzona akcja przypominająca uczniom zasady prawidłowego zachowania się na jezdni w ramach projektu ,, Dobrze Cie widzieć’’. Jest to ogólnopolska kampania społeczna, która jest realizowana w ramach projektu „Bezpieczna droga”. Jej celem jest poprawa bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego, w szczególności dzieci i młodzieży.

  czytaj dalej
 • Międzynarodowy Dzień Teatru 2019-03-27

  27 marca 2019 roku w Zespole Szkół Specjalnych koło teatralne „Tacy sami” świętowało Międzynarodowy Dzień Teatru. Z tej okazji, dzięki wsparciu ze strony Rady Rodziców, przed całą społecznością szkolną wystąpił Pan Sławomir Jenerowicz – komik, iluzjonista znany z programu telewizyjnego Mam Talent.

  czytaj dalej
 • II Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Patriotycznej 2019-03-26

  26.03.2019 roku w Zespole Szkół Specjalnych w Jarocinie odbył się II Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Patriotycznej, w którym rywalizowali ze sobą uczestnicy z Jarocina, Słupii koło Kępna, Ostrzeszowa i Krotoszyna. Uczniowie rozwiązywali zadania testowe dotyczące historii Polski, ważnych wydarzeń i bohaterów narodowych.

  czytaj dalej
 • Warsztaty z okazji Światowego Dnia Osób z Zespołem Downa 2019-03-19

  19.03.2019 roku w ramach obchodów Światowego Dnia Osób z Zespołem Downa w Zespole Szkół Specjalnych w Jarocinie odbyły się warsztaty dla uczniów całej szkoły. Młodsi uczniowie uczcili ten dzień w formie zabawy integrowali się i ozdabiali kolorowe skarpety, wysłuchali również książkę „Mam Zespół Downa” odczytaną przez pana Macieja Woźniczkę.

  czytaj dalej