Aktualności

 • FISHMOB 2017-05-31

  31 maja 2017r. o godz.10:00 na boisku przy Zespole Szkół Specjalnych w Jarocinie, miało miejsce niesamowite wydarzenie. Przez ponad godzinę dzieci i młodzież wraz z nauczycielami tańcem uczcili pamięć Ojca Świętego Jana Pawła II. Wydarzenie nosiło nazwę FISHMOB i związane ściśle było z Lednicą.

  czytaj dalej
 • Zlot drużyn Nieprzetartego Szlaku 2017-05-30

  W dniach od 30 maja do 1 czerwca 2017 roku siedmioro harcerzy z Zespołu Szkół Specjalnych w Jarocinie z 56 WDH NS „Jagódki” w składzie: Natalia Guszczak, Monika Grześkowiak, Anna Przedaszek, Jakub Marcinkowski, Mateusz Zdrojowy, Dawid Walkowiak i Marcin Goździela uczestniczyli w XXXIX Zlocie Drużyn NS, który odbył sięw Przedborowie na terenie Caritas Diecezji Kaliskiej.

  czytaj dalej
 • Integracyjne warsztaty plastyczne 2017-05-26

  26 maja 2017 w Zespole Szkół Specjalnych w Jarocinie odbyły się warsztaty plastyczne, na które zaproszono gości z klasy integracyjnej Szkoły Podstawowej nr 5 w Jarocinie.
  W spotkaniu udział również wzięli uczniowie klasy PP2, I oraz II GL. Warsztaty zostały zorganizowane w ramach działalności statutowej Stowarzyszenia „Tacy Sami”, a nagrody i upominki dla uczestników ufundowało Starostwo Powiatowe w Jarocinie.

  czytaj dalej
 • Kolorowa Olimpiada 2017-05-23

  23 maja 2017 roku w sali gimnastycznej jarocińskiego LO odbyła się po raz kolejny Kolorowa Olimpiada. Impreza ta jest częścią projektu „Zdrowie! Trzy razy na TAK!” realizowanego przez Stowarzyszenie „Tacy Sami”, we współpracy z Zespołem Szkół Specjalnych w Jarocinie, dofinansowanego przez Bank Dziecięcych Uśmiechów BZ WBK. Sponsorem nagród dla drużyn było Starostwo Powiatowe w Jarocinie.

  czytaj dalej