Aktualności

 • Pedagog szkolny poleca Aktualizacja

  Znajda tu Państwo, zabawy, filmy, muzykę relaksacyjną, teksty bajek i inne materiały, które można wykorzystać z dzieckiem w domu.
  Serdecznie pozdrawiamy i zachęcamy do skorzystania z poniższej bazy.

  Lista linków będzie aktualizowana.

  czytaj dalej
 • Kochani Uczniowie, Szanowni Rodzice

  Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 24 kwietnia 2020 roku zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 informuję, że ze względu na sytuację epidemiologiczną w Polsce funkcjonowanie naszej placówki będzie ograniczone do 24 maja 2020 r.

  czytaj dalej
 • Podziękowania dla Fundacji Mundi Plumarii i Naszywki.pl

  Kolejny raz Fundacja Mundi Plumarii i firma Naszywki.pl wsparła działalność naszej szkoły. Tym razem pięknie haftowane naszywki trafią do sportowców Klubu Olimpiad Specjalnych biorących udział w zawodach z ramienia Zespołu Szkół Specjalnych w Jarocinie.

  czytaj dalej
 • Szanowni Uczniowie i Rodzice

  Wobec wzrastającej liczby zachorowań wywołanych rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19 przepisami rozporządzenia z dnia 11 marca 2020 r.
  w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 Minister Edukacji Narodowej zdecydował o podjęciu działań profilaktycznych, zapobiegających rozprzestrzenianiu się wirusa wśród dzieci i młodzieży i ograniczeniu – w terminie do 26 kwietnia 2020 r. – działalności jednostek systemu oświaty w tym również naszej szkoły.

  czytaj dalej
 • 2 kwietnia Światowy Dniem Świadomości Autyzmu 202-04-02

  Obchody Dnia Świadomości Autyzmu mają na celu podnoszenie świadomości społecznej na temat osób ze spektrum autyzmu, które mają problemy z komunikacją i interakcjami społecznymi.

  Bądźmy w swoich domach, ale RAZEM... solidarni z osobami dotkniętymi autyzmem.
  W galerii zdjęć uczniowie klasy B2 i PP7 z nauczycielami.

  czytaj dalej
 • Darmowe książki w internecie

  Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice, Uczniowie i Nauczyciele,
  w związku z zamkniętymi bibliotekami możecie korzystać z darmowych zbiorów literackich, które można znaleźć w zasobach sieci Internet. Zachęcam do skorzystania z poniższej bazy.

  czytaj dalej