Aktualności

 • Turniej warcabowy w Słupii pod Kępnem 2017-11-15

  15 listopada 2017 roku czterech uczniów Zespołu Szkół Specjalnych w Jarocinie - Klaudiusz Grocholski, Marcin Goździela, Łukasz Skokowski i Mariusz Sura - wzięło udział w VII Międzyszkolnym Turnieju Warcabowym w Słupi pod Kępnem. W czasie turnieju chłopacy wykazali się świetną znajomością tajników gry w warcaby, bardzo dobrą spostrzegawczością, logicznym myśleniem oraz umiejętnością przewidywania ruchów przeciwnika.

  czytaj dalej
 • BohaterON 2017-11

  Uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Jarocinie i Drużyna Harcerska 56 WDH NS „Jagódki” pisali kartki dla Powstańców Warszawskich i wzięli udział w kampanii „BohaterON – włącz historię!”

  czytaj dalej
 • Akademia Filmowa 2017-11-08

  8 i 9 listopada 50-osobowa grupa uczniów Zespołu Szkół Specjalnych w Jarocinie była w kinie „ECHO” na pokazie filmów edukacyjnych pod tytułem „Dzika Afryka” i „Mali giganci”.

  czytaj dalej
 • Sałatkowy zawrót głowy 2017-11-08

  08.11.2017 r. w naszej szkole odbył się ,,Sałatkowy zawrót głowy’’. Była to akcja promująca zdrowe odżywianie się, wdrażająca do samodzielnego przygotowania posiłku i utrwalająca wiadomości o warzywach i owocach.

  czytaj dalej
 • I warsztaty religijne "Każdy może być Świętym" 2017-10-31

  31 października 2017 r. w Zespole Szkół Specjalnych w Jarocinie miały miejsce I warsztaty religijne: „Każdy może być Świętym”. Pomysłodawcą tego przedsięwzięcia były panie: Julia Hylewicz, Katarzyna Kaźmierczak, Teresa Krawiec i Beata Wieczorek. Gościem był ksiądz Proboszcz Rafał Sobieraj z Parafii Chrystusa Króla w Jarocinie.

  czytaj dalej
 • V Szkolny Turniej Warcabowy 2017-10-29

  Na przełomie października i listopada br. po raz piąty odbył się w Zespole Szkół Specjalnych w Jarocinie Szkolny Turniej Warcabowy. W atmosferze zdrowej rywalizacji 20 uczniów przystąpiło do zmagań. Za wygranie partii gracz uzyskiwał dwa punkty, za przegranie zero, a za remis jeden punkt.

  czytaj dalej