Aktualności

 • Nauczyciel na medal 2017-12-10

  8 grudnia 2017 roku podczas Wielopolskiego Kongresu Edukacyjnego oraz Gali Laureatów Plebiscytu Nauczyciel na medal 2017 p. Beata Figaj-Skałbania, nauczycielka Zespołu Szkół Specjalnych w Jarocinie odebrała medal oraz dyplom za zdobycie I miejscaw plebiscycie „Głosu Wielkopolskiego” w kategorii Nauczyciel klas IV-VII oraz gimnazjum w powiecie jarocińskim.

  czytaj dalej
 • Wycieczka zawodoznawcza 2017-12-08

  8 grudnia 2017 r. młodzież gimnazjalna Zespołu Szkół Specjalnych w Jarocinie udała się do Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jarocinie w celu zapoznania się z ofertą edukacyjną szkoły.

  czytaj dalej
 • Gry i zabawy na wesoło 2017-12-08

  7.12.2017 r. uczniowie z Zespołu Szkół Specjalnych w Jarocinie wzięli udział w konkursie „Gier i zabaw na wesoło”. Gospodarzami imprezy był Zespół Szkół Specjalnych w Słupi pod Kępnem. Przed przystąpieniem do wspólnej zabawy uczniowie mieli okazję uczestniczyć w przedstawieniu teatralnym w wykonaniu uczniów z ZSS w Słupi pod tytułem: „Po drugiej stronie lustra”.

  czytaj dalej
 • Odblaski dla Afryki

  W listopadzie uczniowie naszej szkoły przyłączyli się do akcji zbierania odblasków dla uczniów szkół w Ghanie w Afryce.

  czytaj dalej
 • Bo ja tańczyć chcę 2017-12-04

  4.12.2017 roku Powiatowy Ośrodek Wsparcia i Stowarzyszenie dla Dzieci i Osób Niepełnosprawnych „Mis” w Jarocińskim Ośrodku Kultury zorganizowali przegląd taneczny: „Bo ja tańczyć chcę”. W tym roku motywem przewodnim imprezy była ZUMBA.

  czytaj dalej
 • Jesienne spotkania z Reginą Gruchalską 2017-11

  Nauczycielka ZSS w Jarocinie Regina Gruchalska odbyła szereg jesiennych spotkań z dziećmi w wielu placówkach szkolnych i przedszkolnych m.in.: w SP nr 4, w ZSS i w Zespole Szkół Społecznych w Jarocinie, w przedszkolu w Dobieszczyźnie, w Klęce, w Mieszkowie. Celem odwiedzin było zapoznanie z twórczością autorki, promocja czytelnictwa, zdobycie wiadomości o Jarocinie w ramach projektu ,, O Jarocinie w historii, rysunku i rymie’’ oraz utrwalenie informacji o zmianach zachodzących w przyrodzie jesienią.

  czytaj dalej
 • ZAPRASZAMY NA JASEŁKA

  18 grudnia 2017 r. zapraszamy na przedstawienie bożonarodzeniowe pt. " Okno Życia", które odbędzie się w JOK-u o godz. 10.00

  czytaj dalej