Aktualności

 • III Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Olimpijskiej 2019-02-06

  06.02.2019 r. w Sali sportowej Zespołu Szkół Specjalnych w Jarocinie odbył się III Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Olimpijskiej. Idea olimpizmu i szlachetnej walki sportowej w duchu fair – play zgromadziła na starcie tegorocznego konkursu osiem zespołów, były to zespoły z SOSW z Borzęciczek, ZSS z Pleszewa, ZSS z Krotoszyna, SOSW z Konarzewa, SOSW z Konina, ZSS z Ostrowa Wlkp., ZSS ze Słupi p. Kępnem, SOSW z Ostrzeszowa oraz gospodarze ZSS z Jarocina.

  czytaj dalej
 • IX Międzyszkolny Konkurs Informatyczny Promujący Bezpieczny Internet 2019-02-05

  Jak co roku zgodnie z tradycją udaliśmy się na początku lutego do Ostrowa Wielkopolskiego na zaproszenie Zespołu Szkół Specjalnych im. Janusza Korczaka, aby wziąć udział w IX Międzyszkolnym Konkursie Informatycznym promującym bezpieczny Internet. Tym razem konkurs odbył się 5 lutego. Wzięły w nim udział trzyosobowe drużyny uczniów ze szkół specjalnych z Ostrowa, Pleszewa, Krotoszyna, Borzęciczek i Jarocina.

  czytaj dalej
 • II Wojewódzki Konkurs na wykonanie choinki grudzień 2018

  15 grudnia 2018 r. w Zespole Szkół Specjalnych w Jarocinie rozstrzygnięto WOJEWÓDZKI KONKURS NA WYKONANIE CHOINKI. Otrzymaliśmy 12 prac, z następujących szkół: Zespół Szkół Specjalnych im. J. Korczaka w Ostrowie Wielkopolskim, Zespół Placówek Specjalnych w Pleszewie, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Borzęciczkach, Zespół Szkół Specjalnych w Brzeziu, Zespół Szkół Specjalnych w Krotoszynie i Zespół Szkół Specjalnych w Jarocinie.

  czytaj dalej
 • Koncert kolęd i pastorałek 2018-12-18

  18 grudnia 2018 r. w Zespole Szkół Specjalnych w Jarocinie odbył się koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu uczniów ze Społecznego Ogniska Muzycznego pod batutą Pana Zbigniewa Obary.Wystąpienia zespołu muzycznego stały się cykliczną imprezą w naszej szkole, wyczekiwaną przez społeczność szkolną z niecierpliwością.

  czytaj dalej