Aktualności

 • Harcerski start 2017-09-23

  23 września 2017 r. harcerze z 56. WDH NS „Jagódki”: Mateusz Zdrojowy, Anna Żurek oraz Weronika Krawczak Twardowska pod opieką drużynowej phm Beaty Hendler oraz druhny Agnieszki Zaborowskiej wzięli udział w Harcerskim Starcie pod hasłem: SZLAKIEM JAROCIŃSKICH KOMPANII LOTNYCH.

  czytaj dalej
 • Pieszy Rajd Mickiewiczowski 2017-09-22

  W 56.Rajdzie Mickiewiczowskim do Żerkowa i Śmiełowa wzięło udział czworo uczniów ZSS Jarocin: M. Goździela, J. Jakubowski, J. Marcinkowski, D. Kosmalski. Rajd odbył się w dniach 22-23 września. Trasa biegła z Jarocina do Żerkowa i do Śmiełowa.

  czytaj dalej
 • Sprzątanie świata 2017-09-15

  15.09.2017 r. uczniowie naszej szkoły wraz z wychowawcami i opiekunami po raz kolejny włączyli się do ogólnopolskiej akcji „Sprzątanie Świata” pod hasłem: „Nie ma śmieci – są surowce wtórne”.

  czytaj dalej
 • Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

  4 września w Zespole Szkół Specjalnych w Jarocinie odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017-2018. Na inaugurację przybył pan Zbigniew Kuzdżał, członek Zarządu Powiatu Jarocińskiego, życząc uczniom i nauczycielom owocnej pracy w nadchodzącym nowym roku szkolnym.

  czytaj dalej
 • Uwaga – rekrutacja!

  W ramach projektu „Podniesienie jakości kształcenie w Zespole Szkół Specjalnych w Jarocinie” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w Zespole Szkół Specjalnych organizowane będą zajęcia specjalistyczne, wspierające rozwój uczniów oraz zajęcia rozwijające kompetencje matematyczno – przyrodnicze. Zajęcia odbywać się będą w okresie 1.09.2017 – 31.12.2018. Udział w Projekcie jest bezpłatny.

  czytaj dalej
 • Zakończenie roku szkolnego 2017-06-23

  23 czerwca pożegnaliśmy absolwentów naszej szkoły. Były kwiaty, piosenki, humor szkolny i wiele nagród. Nie zabrakło także świadectw z wyróżnieniem. Na uroczyste zakończenie roku szkolnego przybył p. Stanisław Martuzalski dziękując uczniom i nauczycielom za cały rok pracy.

  czytaj dalej
 • Apel „BEZPIECZNE WAKACJE” i podsumowanie działalności SKO 2017-06-22

  22 czerwca 2017 r. w przeddzień zakończenia roku szkolnego w ZSS w Jarocinie odbył się apel „Bezpieczne Wakacje”. Na początku spotkania uczniowie poznali ważne zasady, dotyczące bezpiecznego zachowania się w kontakcie z osobą im nieznaną, czyli OBCĄ. Pani Regina Gruchalska wszystkim zgromadzonym zwróciła szczególną uwagę na podstawowe zasady bezpieczeństwa, o których należy pamiętać spędzając wakacje w górach, nad wodą, na podwórku, w lesie, na drodze oraz w kontaktach z nieznanymi zwierzętami.

  czytaj dalej