Aktualności

 • 57.Ogólnopolski Rajd Mickiewiczowski do Śmiełowa 2018-09-21/22

  W dniach 21-22 września sześcioro uczniów Zespołu Szkół Specjalnych w Jarocinie pod opieką Michała Kuropaczewskiego oraz Adama Ermanowicza wzięło udział w 57. Ogólnopolskim Rajdzie Mickiewiczowskim do Żerkowa i Śmiełowa. Trasa rajdu wiodła przez Cielczę, lasem do Wilkowyi, Łuszczanów, Lisew.

  czytaj dalej
 • Bezpieczna droga do szkoły 2018-09-21

  Uczniowie klas ZSS w Jarocinie uczestniczyli w apelu poświęconym ,,Bezpiecznej drodze do szkoły’’. Oglądnęli prezentację dzięki której powtórzyli sobie regulamin bezpiecznego zachowania w drodze do szkoły, w szkole i poza nią. Koordynatorka programu WOŚP ,,Ratujemy i Uczymy Ratować’’ Regina Gruchalska przypomniała wszystkim zebranym zasady resuscytacji krążeniowo- oddechowej.

  czytaj dalej
 • Wycieczka do Ośrodka Edukacji Leśnej w Czeszewie 2018-09-20

  20 września 2018 r. uczniowie naszej szkoły realizujący zajęcia matematyczno – przyrodnicze, w ramach projektu „Podniesienie jakości kształcenia w ZSS w Jarocinie”, pojechali na wycieczkę do Czeszewa. Celem wycieczki było: poznanie historii i roli edukacyjnej Ośrodka Edukacji Leśnej, walorów przyrodniczych i turystycznych rezerwatu przyrody i lasów łęgowych, utrwalenie i pogłębienie wiedzy o zwierzętach i roślinach żyjących w lesie oraz o ich ochronie.

  czytaj dalej
 • Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

  22 czerwca pożegnaliśmy absolwentów naszej szkoły i kolejny rok szkolny oraz rozpoczęliśmy wakacje. Były kwiaty, piosenki, humor szkolny i wiele nagród. Nie zabrakło także łez wzruszenia.
  Na uroczyste zakończenie roku szkolnego przybyła pani Karolina Kowańdy dziękując uczniom i nauczycielom za cały rok pracy.

  czytaj dalej
 • Apel: Bezpieczne wakacje 2018-06-20

  Uczniowie klas ZSS w Jarocinie uczestniczyli w apelu poświęconym ,,Bezpiecznym wakacjom’’. Oglądnęli prezentację, dzięki której powtórzyli sobie regulamin bezpiecznego zachowania w domu, w lesie, w górach i nad wodą.

  czytaj dalej