Aktualności

 • Apel "Bezpieczne wakacje" i podziękowania dla emerytów 2021-06-23

  23 czerwca miały miejsce ważne i pełne wzruszenia chwile. Podczas spotkania społeczności szkolnej podziękowaliśmy za długoletnią i pełną zaangażowania pracę Paniom, które przeszły na emeryturę w ubiegłym i bieżącym roku szkolnym. Życzymy wszelkiej pomyślności, zdrowia i szczęścia rodzinnego w nowym etapie życia.

  czytaj dalej
 • Mityng Lekkoatletyczny Olimpiad Specjalnych 2021-06-22

  22.06.2021 r. w Zespole Szkół Specjalnych w Jarocinie odbył się zorganizowany dla zawodników Klubu Olimpiad Specjalnych „Olimpijczyk” Jarocin miting lekkoatletyczny. Zawody odbyły się w ramach IX Regionalnego Mityngu Lekkoatletycznego Olimpiad Specjalnych 2021r.

  czytaj dalej
 • Rajd pieszy SKKT „Wzdłuż rzeki Lutyni” 2021-06-21

  Czworo uczniów naszej szkoły wzięło udział w Rajdzie noszącym nazwę „Wzdłuż rzeki Lutyni” z okazji zakończenia roku szkolnego. Byli to uczniowie klasy 4-5: Wiktoria Bartkowiak, klasy 6:Filip Szymczak i klasy 7: Alan Woźniak i Katarzyna Szybiak. Rajd odbył się 21 czerwca 2021 r. a uczestnicy podążali trasą ze szkoły przez Śródmieście do KP Policji i ZGO.

  czytaj dalej
 • Cała Polska czyta dzieciom

  Cała Polska czyta dzieciom to kampania społeczna, rozpoczęta w czerwcu 2001 roku. Na przełomie maja i czerwca po raz kolejny przyłączyliśmy się do tej akcji. W szkole odbyły się cykliczne spotkania, których głównym celem było kształtowanie nawyku codziennego czytania w domach i placówkach oświatowych, wprowadzanie młodego czytelnika w świat wartości moralnych i ich zastosowanie w codziennym życiu, wspieranie rozwoju emocjonalnego i empatii, wzmacnianie poczucia własnej wartości, ucieczka przed nudą i stresem.

  czytaj dalej
 • Ptaszanie 2021-06-14

  Nauczycielka ZSS w Jarocinie Regina Gruchalska odbyła szereg spotkań z uczniami szkół w Jarocinie i w Kolniczkach oraz z przedszkolakami w Przedszkolu ,,Marcinek’’.

  czytaj dalej