Ostatni poniedziałek maja upłynął uczniom klas „L” pod znakiem przygody. Z samego rana 29. osobowa ekipa wyruszyła do Wrocławia.
Pierwszym punktem w stolicy Dolnego Śląska była wizyta w KOLEJKOWIE. Makiety nawiązujące do najbardziej charakterystycznych miejsc miasta i okolic zachwyciły wszystkich bez wyjątku. Po ochach i achach w wieżowcu Sky Tower, przyszła pora na spacer po wrocławskiej starówce. Ratusz, przepiękne kamienice i najważniejsi mieszkańcy Wrocławia – krasnale, zrobiły na uczniach ogromne wrażenie. Po obiedzie relaksacyjny rejs po Odrze i możliwość podziwiania miasta z innej perspektywy. Przepiękna pogoda dopełniła całości.
Poniedziałek, jak marzenie!