Warsztaty „Lato, wakacje i co z naszą higieną osobistą?” 2024-06-14

Warsztaty „Lato, wakacje i co z naszą higieną osobistą?” 2024-06-14

14.06.2024 r. odbyły się warsztaty „Lato, wakacje i co z naszą higieną osobistą?” zorganizowane przez opiekunów Klubu „Uroda i Higiena” działającego przy Zespole Szkół Specjalnych w Jarocinie. Uczestniczki warsztatów dowiedziały się, jak powinny dbać o swoją higienę i pielęgnację ciała.

Podczas spotkania zostały zaprezentowane produkty higieniczne i kosmetyczne, omówiono także ich przeznaczenie. Nie zabrakło dyskusji i wymiany doświadczeń na temat stosowania szamponu, żelu pod prysznic, dezodorantu, balsamu do ciała.

Uczestniczki warsztatów otrzymały wskazówki i porady jak odpowiednio korzystać z produktów higienicznych i pielęgnacyjnych do ciała. Dziewczęta rozwiązywały karty pracy oraz quiz, obejrzały film edukacyjny o higienie. Na podsumowanie spotkania otrzymały upominek w postaci pomadki ochronnej do ust, które zostały ufundowane przez opiekunki Klubu „Uroda i Higiena”.

Organizatorkami wydarzenia były: Pani Magdalena Wawrzyniak, Pani Anna Gruchalska, Pani Małgorzata Woś, Pani Weronika Mataj, Pani Monika Kłakulak.