Rajd na Dzień Dziecka 2026-05-23

Rajd na Dzień Dziecka 2026-05-23

Z okazji Dnia Dziecka SKKT zorganizowało kolejny rajd po Jarocinie z atrakcjami. Tym razem była to przejażdżka do oczyszczalni ścieków na Witaszyczkach a stamtąd piesza wycieczka do Aquaparku.

Na basenach uczniowie przez dwie go-dziny doskonalili umiejętności pływackie. Poznawali też bazę sportową miasta, z której ofert będą mogli skorzystać w zbliżającym się okresie wakacyjnym. Na zakończenie pieszego rajdu udaliśmy się na posiłek do McDonald.

W rajdzie w dniu 23. maja wzięło udział dziesięcioro uczniów z klas 4-8 szkoły podstawowej i PP.

Zajęcia zorganizowali: Michał Kuropaczewski, Adam Ermanowicz i Krzysztof Ermanowicz.