Zespół Szkół Specjalnych w Jarocinie
Konsultacje dla uczniów klasy IV - harmonogram 3.06-5.06
ŚRODA 03.06.2020 |
PRZEDMIOT |
CZWARTEK 04.06.2020 |
PRZEDMIOT |
PIĄTEK 05.06.2020 |
PRZEDMIOT |
14:15 -15:15 |
J. POLSKI |
14:00-15:00 |
MATEMATYKA |
14:00-15:00 |
PRZYRODA |
15:15-16:15 |
HISTORIA |
15:00-16:00 |
J.NIEMIECKI |
15:00-16:00 |
INFORMATYKA |
16:15-17:15 |
TECHNIKA |
16:00-17:00 |
WF |
16:00-17:00 |
PLASTYKA |
Konsultacje dla uczniów klasy V - harmonogram 3.06-5.06
ŚRODA 03.06.2020 |
PRZEDMIOT |
CZWARTEK 04.06.2020 |
PRZEDMIOT |
PIĄTEK 05.06.2020 |
PRZEDMIOT |
14:00-15:00 |
GEOGRAFIA |
14:00-15:00 |
J.POLSKI |
14:00-15:00 |
HISTORIA |
15:00-16:00 |
J.NIEMIECKI |
15:00-16:00 |
MATEMATYKA |
15:00-16:00 |
BIOLOGIA |
16:00-17:00 |
INFORMATYKA |
16:00-17:00 |
PLASTYKA WF |
16:00-17:00 |
TECHNIKA |
Konsultacje dla uczniów klasy VIII - harmonogram 3.06-5.06
ŚRODA 03.06.2020 |
PRZEDMIOT |
CZWARTEK 04.06.2020 |
PRZEDMIOT |
15:00-16:00 |
MATEMATYKA |
16:00-17:00 |
J.NIEMIECKI |
16:17:00 |
J.POLSKI |
Konsultacje dla uczniów klasy VIII - harmonogram 8.06-10.06
PONIEDZIAŁEK 08.06.2020 |
PRZEDMIOT |
WTOREK 09.06.2020 |
PRZEDMIOT |
ŚRODA 10.06.2020 |
PRZEDMIOT |
15:00-16:00 |
J.NIEMIECKI |
15:40-16:40 |
J.POLSKI |
15:00-16:00 |
MATEMATYKA |
Konsultacje dla uczniów klasy VI - harmonogram 8.06-10.06
PONIEDZIAŁEK 08.06.2020 |
PRZEDMIOT |
WTOREK 09.06.2020 |
PRZEDMIOT |
ŚRODA 10.06.2020 |
PRZEDMIOT |
14:00-15:00 |
GEOGRAFIA |
7:50-8:50 |
BIOLOGIA |
14:00-15:00 |
J.NIEMIECKI |
15:00-16:00 |
MATEMATYKA |
14:00-15:00 |
J.POLSKI |
15:00-16:00 |
HISTORIA |
16:00-17:00 |
MUZYKA TECHNIKA |
15:00-16:00 |
MUZYKA TECHNIKA |
16:00-17:00 |
PLASTYKA |
Konsultacje dla uczniów klasy VII - harmonogram 8.06-10.06
PONIEDZIAŁEK 08.06.2020 |
PRZEDMIOT |
WTOREK 09.06.2020 |
PRZEDMIOT |
ŚRODA 10.06.2020 |
PRZEDMIOT |
15:00-16:00 |
FIZYKA |
15:00-16:00 |
J.POLSKI |
16:00-17:00 |
HISTORIA |
16:00-17:00 |
MATEMATYKA |
16:00-17:00 |
BIOLOGIA |
17:00-18:00 |
GEOGRAFIA |
17:00-18:00 |
TECHNIKA |
17:00-18:00 |
CHEMIA |
18:00-19:00 |
PLASTYKA MUZYKA |
Konsultacje dla uczniów klasy VII - VIII - harmonogram 8.06-10.06
PONIEDZIAŁEK 08.06.2020 |
PRZEDMIOT |
WTOREK 09.06.2020 |
PRZEDMIOT |
ŚRODA 10.06.2020 |
PRZEDMIOT |
15:00-16:00 |
J.POLSKI |
15:00-16:00 |
PLASTYKA |
14:00-15:00 |
BIOLOGIA |
16:00-17:00 |
J.NIEMIECKI |
15:00-16:00 |
MUZYKA |
15:00-16:00 |
CHEMIA |
17:00-18:00 |
INFORMATYKA |
16:00-17:00 |
FIZYKA |
16:00-17:00 |
MATEMATYKA |
17:00-18:00 |
GEOGRAFIA |
17:00-18:00 |
HISTORIA |
||
18:00-19:00 |
TECHNIKA, |