Aktualności

 • Dzień Misia

  Tegoroczne obchody Światowego Dnia Pluszowego Misia w naszej szkole dotyczyły postaci Kubusia Puchatka. Uczniowie podczas apelu wysłuchali piosenki o nim oraz oglądnęli fragmenty filmu Disneya o jego przygodach.

  czytaj dalej
 • Rajd pieszy do Witaszyce

  W dniu 19 listopada 2010 roku uczniowie Filipczak, Wojciech Mizerny, Andzej Pawlaczyk, Piotr Ślebioda wzięli udział w rajdzie pieszym do Witaszyc, który odbył się pod hasłem „Napoleon na Ziemi Jarocińskiej”.

  czytaj dalej
 • Jedz smacznie i zdrowo

  W ramach „Promocji zdrowia” klasy gimnazjalne przystąpiły do ogólnopolskiej akcji „Jedz smacznie i zdrowo”, której organizatorem jest federacja Polskich Banków Żywności, Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Towarzystwo Nauk Żywieniowych.

  czytaj dalej
 • Wspieranie macierzyństwa - projekt „Naucz mnie być Mamą"

  Stowarzyszenie „Tacy Sami” wraz z Zespołem Szkół Specjalnych rozpoczęło realizację projektu „Naucz mnie być Mamą”, dotowanego przez AXA. Istotą projektu jest praca jednocześnie z dzieckiem i jego rodzicem – mamą lub tatą – i wsparcie rozwoju dziecka oraz macierzyństwa matek dzieci niepełnosprawnych.

  czytaj dalej
 • Dzień drzewa

  W ramach obchodów Dnia Drzewa nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiej akcji pod patronatem Kancelarii Prezydenta RP, Lasów Państwowych i Fundacji Nasza Ziemia „Pomóżmy kasztanowcom”.

  czytaj dalej
 • Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II

  Znane wszystkim słowa: „Totus tubus” („Cały Twój”) rozpoczęły Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II, który odbył się 18 października 2010 roku w Zespole Szkół Specjalnych w Jarocinie.

  czytaj dalej
 • Sprawozdanie

  Dnia 7 października 2010 w godz. 10.00 - 15.00 w Liceum Ogólnokształcącym w Jarocinie odbył się „VII Integracyjny turniej zmagań sportowych.”

  czytaj dalej
 • Rajd rowerowy - Czeszewo

  W dniu 9 października 2010 roku uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w składzie Dominik Świątek, Wojciech Mizerny i Andrzej Pawlaczyk wzięli udział w rowerowym rajdzie do Dobrzycy. Pokonanie trasy liczącej około 40 kilometrów zajęło nam koło 4 godzin.

  czytaj dalej