Aktualności

 • Deutsch-Wagen-Tour

  W dniu 06 czerwca zawitał do naszej szkoły Deutsch-Wagen-Tour. Jest to ogólnopolska akcja przewidziana na lata 2009-2011, której celem jest promowanie nauki języka niemieckiego a więc języka naszych najbliższych sąsiadów w polskich szkołach zarówno podstawowych, gimnazjach jak i ponadgimnazjalnych.

  czytaj dalej
 • Dzień integracji Krotoszyn

  Dnia 02.06.2011 r. w Zespole Szkół Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej w Krotoszynie odbył się „ Dzień integracji 2011” „JESTEŚMY RAZEM ”.

  czytaj dalej
 • Konkurs ekologiczny w Pleszewie

  Dnia 28.04.2011r. w związku z obchodami Dnia Ziemi i Międzynarodowego Roku Lasów, Zespół Szkół Specjalnych w Pleszewie zaprosił uczniów i nauczycieli naszej szkoły na spotkanie, którego głównym celem była wymiana doświadczeń, pomysłów i uwag na temat działań proekologicznych podejmowanych w szkołach specjalnych.

  czytaj dalej
 • Miedzyszkolny Konkurs Recytatorski

  Dnia 12 maja 2011 roku w Zespole Szkół Specjalnych w Jarocinie odbył się XI Międzyszkolny Konkurs Recytatorski przeznaczony dla uczniów klas gimnazjalnych. W tym roku uczniowie recytowali wiersze Czesława Miłosza. Konkursem tym szkoła włączyła się do obchodów 100 rocznicy urodzin poety.

  czytaj dalej
 • Rajd pieszy

  Dnia 07. 05. 2011 r. chcieliśmy wziąć udział w rajdzie pieszym do : „Czterech Dębów” i „Szwedzkich Okopów”.

  czytaj dalej
 • Rajd rowerowy 28 maja

  - Zbiórka koło szkoły specjalnej o godzinie 8:50,
  - Wyjazd o godzinie 9:00 i przejazd wytyczoną trasą,
  - Odpoczynek w Słupi nad Lutynią,
  - Odpoczynek w Woli Książęcej i posiłek,

  czytaj dalej
 • III Turniej Wiedzy o Bezpieczenstwie

  Dnia 17 maja 2011r. uczniowie klasy I – III SP Aleksandra Majchrzycka i Krystian Gorząd uczestniczyli w III Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie, pt. „Bezpieczna droga do szkoły”.

  czytaj dalej