Mistrzostwa w piłce nożnej i kręglach 2016-09-30/10-04

Na przełomie września i października 2016 r. w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Piłce Nożnej Chłopców z klas. I – III Gimnazjum, oraz Mistrza Szkoły w Kręgle z klas PP. W rozgrywkach piłkarskich zespoły 4 - osobowe przystąpiły do rywalizacji systemem „każdy z każdym”.

Nieoczekiwanym zwycięzcom rozgrywek okazała się klas I, która pokonała starszych od siebie kolegów. Komplet wyników przedstawiał się następująco:

klasa III – klasa I  1:1   rz. k. 2:3

klasa I - klasa II  2:1

klasa III – klasa II  1:1  rz. k. 3:1

W Mistrzostwach  Szkoły w Kręgle z klas PP przy słonecznej pogodzie udało się przeprowadzić ciekawe i zacięte zawody sportowe. Młodzież
z dużym zaangażowaniem walczyła o zwycięstwo. W klasyfikacji końcowej I miejsce zajęła klasa PP1.

Obie mistrzowskie imprezy przeprowadzone zostały w ramach realizowanego w naszej szkole programu „ ZDROWIE  – TRZY RAZY NA TAK.” Organizatorami zawodów byli nauczyciele wychowania fizycznego oraz Stowarzyszenie „TACY SAMI.”