Aktualności

 • Autochodzik

  Dnia 19 maja 2011r. w Zespole Szkół Specjalnych w Jarocinie odbyły się całodniowe zajęcia dla uczniów klas I – III SP L; I – III SP U; IV – VI SP U w ramach programu "Bezpieczny pieszy", którego celem jest poprawa bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu drogowego.

  czytaj dalej
 • Bridgestone

  POMYŚL ZANIM USIĄDZIESZ ZA KIEROWNICĄ-BEZPIECZNE DZIECKO to globalna inicjatywa fundacji Międzynarodowej Federacji Samochodowej, Bridgestone Corporation oraz związków motoryzacyjnych na całym świecie, na rzecz poprawy bezpieczeństwa na drogach.

  czytaj dalej
 • Cała Polska czyta dzieciom

  Od wielu lat, przyłączając się do ogólnopolskiej akcji: „Cała Polska czyta dzieciom”, organizowane są dla uczniów ZSS w Jarocinie cykliczne zajęcia, mające na celu rozbudzanie zainteresowania światem książek, przyzwyczajanie do systematycznego kontaktu z literaturą piękną, poprawę koncentracji, pamięci, wzrost zainteresowań czytelniczych.

  czytaj dalej
 • Rajd cielcza

  Dnia 25. 05. 2011 r. udział w rajdzie pieszym pod patronatem PTTK Jarocin do Oczyszczalni Ścieków w Cielczy. Był to II rajd- Poznajemy piękno przyrody Ziemi Jarociń-skiej.

  czytaj dalej
 • Ćiświnianie w szkole

  Dnia 27 maja 2011r. w naszej szkole odbyło się spotkanie całej społeczności szkolnej z twórcami ludowymi Ziemi Jarocińskiej - zespołem śpiewaczym oraz tanecznym „Ciświczenie”.

  czytaj dalej
 • Deutsch-Wagen-Tour

  W dniu 06 czerwca zawitał do naszej szkoły Deutsch-Wagen-Tour. Jest to ogólnopolska akcja przewidziana na lata 2009-2011, której celem jest promowanie nauki języka niemieckiego a więc języka naszych najbliższych sąsiadów w polskich szkołach zarówno podstawowych, gimnazjach jak i ponadgimnazjalnych.

  czytaj dalej
 • Dzień integracji Krotoszyn

  Dnia 02.06.2011 r. w Zespole Szkół Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej w Krotoszynie odbył się „ Dzień integracji 2011” „JESTEŚMY RAZEM ”.

  czytaj dalej