Aktualności

 • Święto pieczonego ziemniaka

  Dnia 6 października 2011r. 56DHW NS „Jagódki” zorganizowała ognisko z okazji „Święta pieczonego ziemniaka” w siedzibie Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Jarocinie. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas Przysposabiających do Pracy oraz uczniowie klas IV-VI.

  czytaj dalej
 • Rajd Poznań

  Uczniowie w składzie: Piotr Ślebioda, Rafał Andrzejczak, Andrzej Pawlaczyk i Dominik Świątek 16 października 2011 r. mieli okazję wyjechać do Poznania w celu kibicowania uczestnikom biegu maratońskiego.

  czytaj dalej
 • Pielgrzymka - Gostyń

  Jak co roku, w miesiącu październiku, uczniowie z Zespołu Szkół Specjalnych uczestniczyli w pielgrzymce do sanktuarium maryjnego.

  czytaj dalej
 • Owoce w szkole

  Uczniowie klas I-III SP ZSS w Jarocinie po raz drugi przystąpili do akcji: ,,Owoce w szkole’’ prowadzonej przez ARR. Nauczyciele przeprowadzili w klasach lekcje dotyczące prawidłowego odżywiania się i konieczności zjadania warzyw i owoców.

  czytaj dalej
 • Szkolny konkurs ortograficzny

  W celu umożliwienia uczniom zaprezentowania swojej wiedzy i umiejętności, 10 października 2011 roku w Zespole Szkół Specjalnych w Jarocinie odbył się konkurs o tytuł „SZKOLNEGO MISTRZA ORTOGRAFII”.

  czytaj dalej
 • Święto Komisji Edukacji Narodowej

  Dnia 14.10.2011r. w Zespole Szkół Specjalnych w Jarocinie odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Gala rozpoczęła się odśpiewaniem hymnu szkoły.

  czytaj dalej
 • Wyjazd do Teatru

  We wtorek, 27 września br. dzieci i młodzież naszej szkoły należąca do koła muzyczno-teatralnego wraz z jego opiekunami, w ramach projektu ŻYCIE TO CZASAMI NIEZŁY TEATR, mieli okazję obejrzeć spektakl zatytułowany „O diabełku Widełku” w Teatrze Animacji Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu.

  czytaj dalej
 • Sprzątanie świata

  W tym roku po raz kolejny uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Jarocinie włączyli się do ogólnopolskiej akcji SPRZĄTANIA ŚWIATA.

  czytaj dalej
 • Rajd pieszy

  Uczniowie w składzie: Arkadiusz Walczak, Sławomir Świątek, Piotr Ślebioda i Andrzej Pawlaczyk pod opieką nauczycieli: Adama Ermanowicza i Michała Kuropaczewskiego wzięli udział w jubileuszowym pięćdziesiątym Mickiewiczowskim Rajdzie Pieszym do Żerkowa i Śmiełowa.

  czytaj dalej