Aktualności

 • Rajd rowerowy - Czeszewo

  W dniu 9 października 2010 roku uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w składzie Dominik Świątek, Wojciech Mizerny i Andrzej Pawlaczyk wzięli udział w rowerowym rajdzie do Dobrzycy. Pokonanie trasy liczącej około 40 kilometrów zajęło nam koło 4 godzin.

  czytaj dalej
 • Szkolny konkurs ortograficzny

  Dnia 11 października 2010 r. odbył się w naszej szkole konkurs o tytuł Szkolnego Mistrza Ortografii. Ideą konkursu było promowanie poprawnej polszczyzny, rozbudzanie motywacji do pogłębiania wiedzy i umiejętności ortograficznych.

  czytaj dalej
 • Święto Pieczonego Ziemniaka

  Dnia 8 października 2010r. Drużyna Harcerska Wielopoziomowa „JAGÓDKI” wraz z drużynową Beatą oraz przybocznymi Romką, Aurelią i Jolą w siedzibie Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Jarocinie przygotowały ognisko z okazji Święta Pieczonego Ziemniaka.

  czytaj dalej
 • Wycieczka do fabryki bombek

  Dnia 20 października 2010 r. uczniowie klas I – III, IV – VI, A1, A4 z Zespołu Szkół Specjalnych w Jarocinie odwiedzili Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „LOTOS” w Koźminie, które popularnie zwane jest fabryką ozdób choinkowych. Już od wejścia przywitały nas piękne bombki w przeróżnych kształtach i kolorach.

  czytaj dalej
 • Odpowiedzialny uczeń

  Odpowiedzialny uczeń, pod takim hasłem odbyło się spotkanie aspiranta Aleksandra Szczepańskiego z Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie z uczniami Zespołu Szkół Specjalnych w Jarocinie.

  czytaj dalej
 • Sprzątanie świata

  17 września uczniowie klas gimnazjalnych włączyli się do ogólnopolskiej akcji „ Sprzątanie świata-Polska 2010”, pod hasłem „ Chrońmy bioróżnorodność – segregujmy od-pady”.

  czytaj dalej
 • Sprawozdanie z Rajdu turystycznego

  W dniach 18-19 września 2010 roku uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Jarocinie wzięli udział w 49 Ogólnopolskim Rajdzie Mickiewiczowskim do Żerkowa i Śmiełowa.

  czytaj dalej
 • Czeszewo 2010

  Dnia 13 września 2010 roku 30 - osobowa grupa uczniów klas gimnazjalnych uczest-niczyła w zajęciach edukacyjnych w Ośrodku Edukacji Leśnej w Czeszewie.

  czytaj dalej