Aktualności

 • Turniej Kręglarski

  Dnia 24.02.2011 r. w Zespole Szkół Specjalnych w Pleszewie odbył się IV Turniej Kręglarski Szkół Specjalnych.

  czytaj dalej
 • Turniej Tenisowy

  Dnia 25.02.2011 w Szkole Podstawowej nr 4 w Jarocinie odbył się turniej tenisa stołowego „JESTESMY RAZEM ”. W turnieju walczyło 40 zawodników.

  czytaj dalej
 • Witaminki 2011

  Dnia 18 marca 2011r. harcerki z 56 DHW NS „Jagódki” uczestniczyły w festiwalu pod hasłem WITAMINKI NA START XII. Nasza drużyna po reaktywacji już po raz piąty reprezentowała Zespół Szkół z Jarocina i tym razem przygotowała i pięknie zaprezentowała piosenkę pt. „Witaminki dla rodzinki” oraz okrzyk na powitanie „Każde dziecko o tym wie, że w witaminach siła jest”.

  czytaj dalej
 • Apel Unicef

  1. Przedstawienie celów Ogólnopolskiego Programu UNICEF „Dostrzec innych – pomoc humanitarna na świecie” realizowanego w naszej szkole.

  2. Próba odpowiedzi uczniów na pytania prowadzących: kiedy udzielamy innym pomocy? Czy wiesz o zdarzeniach w innych krajach, gdzie potrzebna była pomoc?

  czytaj dalej
 • Charytatywny Bal Przebierańców

  Dnia 24 stycznia 2011 roku, w naszej szkole odbył się Charytatywny Bal Przebierańców, w którym uczestniczyli uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych. W tym roku społeczność szkoły wspierała Ogólnopolski Program UNICEF „Dostrzec innych – pomoc humanitarna na świecie”.

  czytaj dalej
 • Chatka Puchatka

  Z okazji ,,Mikołajek’’ dzieci klas I-III L i I- III U w ramach zajęć lekcyjnych udały się do sali zabaw ,,Chatka Puchatka’’ w Jarocinie.

  czytaj dalej
 • Dzień bezpiecznego internetu

  23.02.2011r.-obchody Dnia Bezpiecznego Internetu. Zajęcia warsztatowe i konkurs z nagrodami w klasach I-III i IV-VI szkoły podstawowej „L”.
  24.02.2011r.- obchody Dnia Bezpiecznego Internetu. Prelekcja i test z nagrodami w klasach I-III gimnazjum „L” i klasach PP.

  czytaj dalej
 • Kiermasz Świąteczny

  Od października 2010r. w Zespole Szkół Specjalnych trwały przygotowania do Kiermaszu Świątecznego, z którego dochód po raz kolejny przeznaczony był na zaadoptowanego przez społeczność szkolną 12 letniego Patryka z Rwandy.

  czytaj dalej
 • Klub bezpiecznego Puchatka

  Uczniowie klasy I-III Zespołu Szkół Specjalnych w Jarocinie przystąpili do Klubu Bezpiecznego Puchatka. Program przygotowywany jest przez firmę Maspex wraz z Biurem Prewencji i Biurem Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji i nauczycielami.

  czytaj dalej