Aktualności

 • Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

  22 czerwca pożegnaliśmy absolwentów naszej szkoły i kolejny rok szkolny oraz rozpoczęliśmy wakacje. Były kwiaty, piosenki, humor szkolny i wiele nagród. Nie zabrakło także łez wzruszenia.
  Na uroczyste zakończenie roku szkolnego przybyła pani Karolina Kowańdy dziękując uczniom i nauczycielom za cały rok pracy.

  czytaj dalej
 • Apel: Bezpieczne wakacje 2018-06-20

  Uczniowie klas ZSS w Jarocinie uczestniczyli w apelu poświęconym ,,Bezpiecznym wakacjom’’. Oglądnęli prezentację, dzięki której powtórzyli sobie regulamin bezpiecznego zachowania w domu, w lesie, w górach i nad wodą.

  czytaj dalej
 • CAŁA POLSKA TAŃCZY DLA JANA PAWŁA II - FISHMOB 2018-06-19

  19 czerwca 2018r. o godz.10:00 na boisku przy Zespole Szkół Specjalnych w Jarocinie, miało miejsce niesamowite wydarzenie. Przez ponad godzinę dzieci i młodzież wraz z nauczycielami tańcem uczcili pamięć Ojca Świętego Jana Pawła II. Wydarzenie nosiło nazwę FISHMOB i związane ściśle było z Lednicą. W tym roku, 2 czerwca będzie miało miejsce XXII SPOTKANIE MŁODZIEŻY NA POLACH LEDNICKICH, które było zawsze wspierane przez papieża Jana Pawła II.

  czytaj dalej
 • Dziesięciolecie Ośrodka Edukacji Leśnej w Czeszewie 2018-06-15

  15 czerwca 2018r. w Ośrodku Edukacji Leśnej w Czeszewie miały miejsce obchody 10-lecia działalności tej instytucji. Na uroczystość zaproszeni zostali też przedstawiciele naszej szkoły. Był to Pan dyrektor Grzegorz Maćkowiak i panie Agnieszka Kubiak oraz Katarzyna Krauze-Adamiak. Podczas uroczystości przedstawiono historię powstania, rolę naukową i edukacyjną ośrodka oraz bazę dydaktyczną i walory przyrodnicze rezerwatu Czeszewski Las.

  czytaj dalej
 • Dzień kanapki i soku 2018-06-15

  W ramach akcji ,,Program dla szkół’’ odbył się apel promujący zdrowe odżywianie się. Uczniowie przypomnieli sobie nazwy owoców i warzyw oraz ich właściwości odżywcze. Organizatorki przygotowały pokaz sporządzania soku przy użyciu wyciskarki i sokowirówki.

  czytaj dalej