Aktualności

 • Sprawozdanie z rajdu na „Powitanie wiosny”

  Uczniowie naszej szkoły: Mateusz Roszak z pierwszej klasy gimnazjum i Andrzej Pawlaczyk z klasy szóstej Szkoły Podstawowej, uczestniczyli w tradycyjnym rajdzie pieszym, który zainaugurował coroczne piesze i rowerowe wędrówki Szkolnego Koła Krajoznawczo - Turystycznego.

  czytaj dalej
 • Przedszkolaki uczą się ratować życie

  Dnia 29. 03. 2010 roku w przedszkolu Bajeczka w Jarocinie gościły dwie nauczycielki z ZZS: Regina Gruchalska i Aurelia Kaczmarek, które przeprowadziły szkolenie siedmiolatków programem ,,RATUJEMY I UCZYMY RATOWAĆ‘’

  czytaj dalej
 • Szkolenie z pomocy przedmedycznej

  Dnia 09.04.2010r. uczniowie klas I-III G„L” i „PP” wzięli udział w szkoleniu z zakresu udzielania I pomocy przedmedycznej. Zajęcia te prowadził ratownik medyczny Pogotowia Ratunkowego z Pleszewa, instruktor udzielania I pomocy – pan Adam Kaźmierski.

  czytaj dalej
 • Mikołajki w kinie

  Z okazji zbliżających się „Mikołajek” 5 grudnia uczniowie klas gimnazjalnych i Szkoły Przysposabiającej do Pracy udali się do kina na film pt. „Magiczne drzewo” w reż. A. Maleszki.

  czytaj dalej
 • IV Międzyszkolny Konkurs Piosenki Religijnej

  Dnia 19 maja 2010 roku w Jarocińskim Ośrodku Kultury odbył się po raz czwarty Międzyszkolny Konkurs Piosenki Religijnej Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Pt. „Ojcze Święty Janie Pawle II pamięć o Tobie ciągle w nas trwa”.

  czytaj dalej
 • Po zdrowie i wypoczynek nad Bałtyk

  Już po raz kolejny grupa 25 uczniów Zespołu Szkół Specjalnych w Jarocinie ( w tym sześcioro z rodzicem) uczestniczyła w dwutygodniowym turnusie rehabilitacyjnym usprawniająco-rekreacyjnym w Sanatorium PANORAMA MORSKA w Jarosławcu. Opiekę nad uczniami sprawowali w formie wolontariatu nauczyciele szkoły.

  czytaj dalej