Aktualności

 • Pokaz masażu Shantala

  Pokaz masażu Shantala odbył się w Zespole Szkół Specjalnych 23 lutego 2012 i został przeprowadzony przez certyfikowane instruktorki Polskiej Szkoły Masażu Shantala: kol. Stelmaszyk i kol. Mysiukiewicz.

  czytaj dalej
 • Dzień Bezpiecznego Internetu w szkole

  Już po raz czwarty nauczyciele informatyki A. Kubiak i M. Kuropaczewski, w porozumieniu z Fundacją Orange i Fundacją Dzieci Niczyje, w lutym br. zorganizowali w ZSS w Jarocinie Dzień Bezpiecznego Internetu.

  czytaj dalej
 • Dzień Bezpiecznego Internetu

  Uczennica klasy I GL Izabela Bałażyk i uczeń klasy III GL - Wojciech Mizerny wzięli udział w konkursie informatycznym zorganizowanym w Szkole Specjalnej w Ostrowie, mającym na celu promowanie zasad bezpiecznego poruszania się w Internecie.

  czytaj dalej
 • Bal karnawałowy

  20 stycznia 2012 roku w ZSS w Jarocinie odbył się Charytatywny Bal Przebierańców, w którym uczestniczyli wszyscy uczniowie. W tym roku społeczność szkoły wspierała Ogólnopolski Program UNICEF „Wszystkie kolory świata”.

  czytaj dalej
 • Czy jesteś bezpieczny?

  19 stycznia 2012 roku troje uczniów z klas IV - VI SP wzięło udział
  w V Międzyszkolnym Konkursie Profilaktycznym: „Czy jesteś bezpieczny?”

  czytaj dalej
 • W teatrze

  17 stycznia 2012 roku uczniowie będący członkami kółka teatralnego „Tacy Sami”, włączeni w realizację projektu: „Życie to czasami niezły teatr”, mieli okazję obejrzeć spektakl pt. „Sceny z życia smoków” w Teatrze Muzycznym w Poznaniu.

  czytaj dalej
 • Wigilia Harcerska

  Dnia 8 grudnia 2011 roku w Zespole Szkół Specjalnych w Pleszewie odbyło się uroczyste spotkanie wigilijne dla wszystkich dyrektorów placówek specjalnych oraz instruktorów harcerskich NS byłego Regionu Kaliskiego.

  czytaj dalej
 • Spotkanie metodyczne

  Spotkanie metodyczne dla nauczycieli wychowania przedszkolnego odbyło się 21 listopada 2011 r. w sali kominkowej Pałacu Radolińskich w Jarocinie. Na zaproszenie pani metodyk, Beaty Włoch, przybyły 63 panie.

  czytaj dalej