Aktualności

 • Apel Unicef

  1. Przedstawienie celów Ogólnopolskiego Programu UNICEF „Dostrzec innych – pomoc humanitarna na świecie” realizowanego w naszej szkole.

  2. Próba odpowiedzi uczniów na pytania prowadzących: kiedy udzielamy innym pomocy? Czy wiesz o zdarzeniach w innych krajach, gdzie potrzebna była pomoc?

  czytaj dalej
 • Charytatywny Bal Przebierańców

  Dnia 24 stycznia 2011 roku, w naszej szkole odbył się Charytatywny Bal Przebierańców, w którym uczestniczyli uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych. W tym roku społeczność szkoły wspierała Ogólnopolski Program UNICEF „Dostrzec innych – pomoc humanitarna na świecie”.

  czytaj dalej
 • Chatka Puchatka

  Z okazji ,,Mikołajek’’ dzieci klas I-III L i I- III U w ramach zajęć lekcyjnych udały się do sali zabaw ,,Chatka Puchatka’’ w Jarocinie.

  czytaj dalej
 • Dzień bezpiecznego internetu

  23.02.2011r.-obchody Dnia Bezpiecznego Internetu. Zajęcia warsztatowe i konkurs z nagrodami w klasach I-III i IV-VI szkoły podstawowej „L”.
  24.02.2011r.- obchody Dnia Bezpiecznego Internetu. Prelekcja i test z nagrodami w klasach I-III gimnazjum „L” i klasach PP.

  czytaj dalej
 • Kiermasz Świąteczny

  Od października 2010r. w Zespole Szkół Specjalnych trwały przygotowania do Kiermaszu Świątecznego, z którego dochód po raz kolejny przeznaczony był na zaadoptowanego przez społeczność szkolną 12 letniego Patryka z Rwandy.

  czytaj dalej
 • Klub bezpiecznego Puchatka

  Uczniowie klasy I-III Zespołu Szkół Specjalnych w Jarocinie przystąpili do Klubu Bezpiecznego Puchatka. Program przygotowywany jest przez firmę Maspex wraz z Biurem Prewencji i Biurem Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji i nauczycielami.

  czytaj dalej
 • Konkurs informatyczny

  W dniu 17. lutego 2011 roku uczniowie Wojciech Mizerny z klasy II i Natalia Baraniak z klasy III wzięli udział w konkursie promującym bezpieczne zachowanie w Internecie, który odbył się w szkole specjalnej w Ostrowie Wielkopolskim.

  czytaj dalej
 • Konkurs multimedialny

  Natalia Baraniak i Barbara Przybylak, uczennice kl. III gimnazjum, reprezentowały naszą szkołę w I Międzyszkolnym Konkursie Multimedialnym pt. „Wybitni Polacy – Ks. Piotr Wawrzyniak”.

  czytaj dalej
 • IV Międzyszkolny Konkurs Profilaktyczny

  Dnia 18 stycznia 2011 roku trzech uczniów z klas III - V uczestniczyli w IV Międzyszkolnym Konkursie Profilaktycznym „Czy jesteś bezpieczny?” Konkurs został zorganizowany i odbył się w ZSS im. Janusza Korczaka w Ostrowie Wielkopolskim.

  czytaj dalej
 • Walentynki

  Walentynki w tym roku wypadły pierwszego dnia po feriach , dlatego już w styczniu przygotowano gazetki tematyczne na korytarzach oraz informacje o wystawionych skrzynkach na kartki walentynkowe.

  czytaj dalej