Aktualności

 • Harcerze w kinie

  W tym roku, w inny niż zwykle sposób spędziliśmy mikołajkowe święto. Nasze druhny zabrały nas do Multikina w Poznaniu na projekcję filmu „Zakochany Wilczek” w wersji trójwymiarowej.

  czytaj dalej
 • Mikołajki

  Od początku listopada rozpoczęliśmy przygotowania do szkolnych mikołajek. Zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy z zakupionych przez siebie materiałów ozdoby choinkowe, wieńce i stroiki zdobiące dwa korytarze szkolne oraz salę gimnastyczną.

  czytaj dalej
 • Nie jesteś sam !

  Uczniowie naszej szkoły z dużym zaangażowaniem przyłączyli się do akcji TVN UWAGA! i Fundacji TVN „NIE JESTEŚ SAM” na rzecz Kliniki Pediatrii Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, przygotowując łańcuch choinkowy, który przesłany został na adres fundacji.

  czytaj dalej
 • Warsztaty Edukacyjno - Plastyczne

  Dnia 9 grudnia 82 uczniów Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Zespołu Szkół Specjalnych w Jarocinie wzięło udział w warsztatach edukacyjno – plastycznych, w ramach projektu „Wyprawka szkolna”.

  czytaj dalej
 • Wigilia klasowa

  Wigilia kojarzy się nam przede wszystkim z uroczystą wieczerzą 24 grudnia, stanowiącą wstęp do świąt Bożego Narodzenia, zaś Boże Narodzenie to święto wrośnięte głęboko i nierozerwalnie w naszą kulturę. Ten rodzinny charakter i magiczny nastrój postanowiliśmy przenieść do szkoły i zorganizować Wigilię w klasie. Atmosfera spotkania od samego początku była miła i świąteczna.

  czytaj dalej
 • Wycieczka do kina

  Dnia 3 listopada 2010r. uczniowie klas I – III, IV – VI, B2 i B3 Zespołu Szkół Specjalnych w Jarocinie wybrali się do kina, by obejrzeć najnowszą animację pt.: „Żółwik Sammy w 50 lat dookoła świata” – pełną ciepła i humoru historię o przyjaźni, miłości, z ekologicznym przesłaniem.

  czytaj dalej
 • Andrzejki

  Dnia 26 listopada 2010r. w sali nr 24 było głośno i wesoło, a to wszystko dlatego, że dla uczniów klas I- III i IV – VI przygotowane zostały wróżby andrzejkowe.

  czytaj dalej