Aktualności

 • XI Wojewódzki Konkurs Ortograficzny

  Chaos, chichotanie, harleje, hit, honda,rządzić, żądać, jarzyna, jeżyna”, to tylko niektóre pułapki otrograficzne, z którymi musieli zmierzyć się uczestnicy XI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO DLA MŁODZIEŻY GIMNAZJÓW SPECJALNYCH "Ortografia (nie) jest moją słabą stroną".

  czytaj dalej
 • Rajd 11 listopada

  XX Rajd „Śladami Radolińskich” był kontynuacją rajdów odbywających się w okolicach święta 11 listopada. Tym razem uczestnicy zwiedzili Muzeum Regionalne w Jarocinie, Skarbczyk, wnętrza Pałacu Radolińskich oraz kościół pw. św. Marcina.

  czytaj dalej
 • Ja też potrafię - wycieczka

  Dnia 7 października 2011 r. uczniowie klas przysposabiających do pracy wyjechali na wycieczkę do Poznania. W związku z otrzymaniem dotacji z gminy Jarocin młodzież zwiedziła Muzeum Bambrów w Poznaniu oraz Dwór w Koszutach.

  czytaj dalej
 • Święto pieczonego ziemniaka

  Dnia 6 października 2011r. 56DHW NS „Jagódki” zorganizowała ognisko z okazji „Święta pieczonego ziemniaka” w siedzibie Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Jarocinie. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas Przysposabiających do Pracy oraz uczniowie klas IV-VI.

  czytaj dalej
 • Rajd Poznań

  Uczniowie w składzie: Piotr Ślebioda, Rafał Andrzejczak, Andrzej Pawlaczyk i Dominik Świątek 16 października 2011 r. mieli okazję wyjechać do Poznania w celu kibicowania uczestnikom biegu maratońskiego.

  czytaj dalej
 • Pielgrzymka - Gostyń

  Jak co roku, w miesiącu październiku, uczniowie z Zespołu Szkół Specjalnych uczestniczyli w pielgrzymce do sanktuarium maryjnego.

  czytaj dalej